Labrador retriever - hodowla Molto Bene domek 

Jesteśmy członkami Związku Kynologicznego w Polsce.
Ania: Asystent Kynologiczny

Arek: Lekarz weterynarii; Asystent Kynologiczny

Nasza pasja do labradorów

zaczęła się na początku lat 90-tych, jeszcze na studiach weterynaryjnych, na których zresztą się poznaliśmy.
Przez wiele lat mieszkały jednak z nami różne inne psy, zwykle takie których nikt już nie chciał, bo były chore lub stare.

Pierwszym labrador retrieverem

w naszym domu była czarna suka "Naja", zamieszkała z nami latem 2000 roku, kiedy nieszczęśliwie odszedł od nas ostatni "podrzutek", bullmastiff "Parys". Od tego się wszystko zaczęło, po kilku latach zamieszkaliśmy w końcu we własnym, wymarzonym domu na wsi, pod Warszawą i wtedy pojawiły się kolejne labki. Zaraziliśmy się też wystawami i tak powstała hodowla Molto Bene.
 
moj pies5 20091027 1009900028 moj pies8 20091027 1317914708

Nasze labradory mieszkają w domu,

razem z nami i naszymi dziećmi. Do wyłącznej dyspozycji mają cały ogród, nieograniczone przestrzenie, pola i lasy w Jabłonnie, a także mnóstwo wody, czyli to co labki lubią najbardziej.

okolicaHodowlą labradorów 

zajmujemy się przede wszystkim dla przyjemności, dlatego zawsze staramy się dobierać najlepszych partnerów dla naszych suk, tak aby ich dzieci były nie tylko ładne, ale też odziedziczyły jak najwięcej typowych cech charakteru po swoich wspaniałych przodkach.

Nasze szczenięta

rodzą się i dorastają w domu, to zapewnia, że są doskonale uspołecznione, przyzwyczajone do codziennego rytmu domowego, łatwo odnajdują się w swoich nowych domach.
Oczywiście, zawsze najważniejsze jest dla nas zdrowie naszych psów, również ze względu na zainteresowania zawodowe, nasze labki mają najlepszą możliwą opiekę weterynaryjną, zawsze na miejscu. Wszystkie nasze suki są oczywiście wolne od dysplazji.

Życzymy miłych wrażeń podczas oglądania naszych stron, prosimy o kontakt jeśli potrzebujecie Państwo dodatkowych informacji czy wyjaśnień, zawsze chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Anna i Arkadiusz Gruza