xm1

Stenveyz TRINKET (Misha)


Data urodzenia: 09.11.2005

Hodowca: Tatiana Dimitriu (Rosja)

HD-A, ED 0/0

Umaszczenie/genotyp: czekoladowe, EEbb (Cc) nie ma genu żółtego

Certyfikat użytkowości

 


Champion Polski

Młodzieżowy Champion Polski

Młodzieżowy Zwycięzca Węgier 2006
Nominacja Crufts 2007

 

2008.02.10 - Rzeszów - Sędzia: Anna Bogucka - kl. użytkowa lok. 1
2008.01.26 - Głogów - Sędzia: Miklos Levente (H) - kl. użytkowa lok. 1
2007.11.18 - Kielce - Sędzia: Janusz Opara - kl. użytkowa lok. 3
2007.11.11 - Poznań - Sędzia: Elżbieta Sobieszczańska - kl. otwarta lok. 1
2007.09.09 - Warszawa - Sędzia: Anja Verbeek de Neef (NL) - kl. pośrednia lok. 4
2007.09.08 - Warszawa - Sędzia: Zoltan Kiss (H) - kl. pośrednia lok. 4
2007.09.02 - Częstochowa - Sędzia: Hennele Jokisilta (Finlandia) - kl. pośrednia lok. 2
2007.07.08 - Warszawa - Sędzia: Elżbieta Sobieszczańska - kl. pośrednia lok. 2
2007.07.01 - Olsztyn - Sędzia: Monika Cyperling - kl. pośrednia lok. 1
2007.06.24 - Kraków - Sędzia: Andrzej Stępiński - kl. pośrednia lok. 1
2007.06.02 - Leszno - Sędzia: Wyacheslav Werbitskij (BL) - kl. pośrednia lok. 2
2007.05.20 - Radom - Sędzia: Barbara Szczepkowska - NDSwR,BOB
2007.05.06 - Łódź - Sędzia: Josef Nemec (Cz) - kl. młodzieży lok. 2
2007.05.01 - Dobre Miasto - Sędzia: Stanisław Firlik - Najlepszy Junior
2007.04.28 - Opole - Sędzia: Petr Studenik (Cz) - kl. młodzieży lok. 2
2007.04.21 - Grudziądz - Sędzia: Małgorzata Supronowicz - kl. młodzieży lok. 1
2007.03.17 - Katowice - Sędzia: Denis Kuzelj (Slo) - kl. pośrednia lok. 3
2007.03.11 - Jarosław - Sędzia: Ewa Szeliga-Szeremeta - kl. młodzieży lok. 3
2006.11.19 - Kielce - Sędzia: Anna Bogucka - kl. młodzieży lok. 1
2006.09.24 - Wrocław - Sędzia: Małgorzata Lorenc - kl. młodzieży lok. 2
2006.09.03 - Częstochowa - Sędzia: Carol Coode (UK) - kl. młodzieży lok. 3
2006.08.27 - Białystok - Sędzia: Anna Bogucka - kl. młodzieży lok. 1
2006.08.13 - Sopot - Sędzia: Andrzej Stępiński - kl. młodzieży lok. 2
2006.07.02 - Augustów - Sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk - kl. szczeniąt lok. 1
2006.07.01 - Olsztyn - Sędzia: Andrzej Stępiński - kl. szczeniąt lok. 1

 

Rodowód: