GILLYFLOWER Molto Bene (Gilly)


Data urodzenia: 02.10.2006

Hodowca: Anna Gruza
Współwłasność: Alicja Cybulska  

HD-A, ED 0/0

Umaszczenie/genotyp: czekoladowe, EEbb (Cc) nie ma genu żółtego

Certyfikat użytkowości

 

 

Champion Polski

Młodzieżowy Champion Polski
Zwycięzca Klubu Polski 2008 (+ BIS 2 )

1 x CACIB, 2 x resCACIB, 8 x NDSwR, 8 x BOB, 2x BOG 1, 2 x BOG 2, 2 x BIS 2


2009.04.19 - Częstochowa - Sędzia: Kirsi Nieminen (FIN), - NDSwR, BOB
2009.04.18 - Częstochowa - Sędzia: Riita Liisa Lehtonen (FIN) - NDSwR, BOB
2009.03.21 - Katowice - Sędzia: Sean Delmar (Irl) - kl. championów lok. 2
2008.11.08 - Poznań - Sędzia: Philippe Lammens (BE) - res.CACIB
2008.09.12 - Warszawa - Sędzia: Beth Sweigart (USA) - kl. otwarta lok. 1
2008.08.30 - Białystok - Sędzia: Elżbieta Sobieszczańska - CACIB, BOB
2008.08.09 - Sopot - Sędzia: Brankovich Zoran (SER) - kl. otwarta lok. 1
2008.07.27 - Chojnice - Sędzia: Paweł Szemraj - NDSwR, BOB, BOG2
2008.07.12 - Warszawa - Sędzia: Stanisław Firlik - kl. pośrednia lok. 2
2008.06.08 - Lublin - Sędzia: Monika Cyperling - NDSwR, BOB, BIS 2
2008.05.10 - Płock - Sędzia: Jan Roger Sauge (No) - Zwycięzca Klubu, BOB, BIS2
2008.05.04 - Łódź - Sędzia: Otakar Vondrous (CZ) - kl. pośrednia lok. 2
2008.05.02 - Bydgoszcz - Sędzia: Jenny Miller (GB) - kl. pośrednia lok. 1
2008.05.01 - Dobre Miasto - Sędzia: Bożena Banasiewicz - NDSwR
2008.04.26 - Opole - Sędzia: Zvi Kupferberg (ISR) - kl. pośrednia lok. 4
2008.04.20 - Częstochowa - Sędzia: Eeva Rautala (Fin) - NDSwR
2008.04.19 - Grudziądz - Sędzia: Maciej Wytyk - kl. pośrednia lok. 1
2008.03.29 - Katowice - Sędzia: Roberto Velez-Pico (PRI) - kl. pośrednia lok. 2
2008.02.24 - Leszno - Sędzia: Piotr Król - NDSwR, BOB
2008.02.17 - Toruń - Sędzia: Vera Teryentieva (BLR) - kl. pośrednia lok. 1
2008.02.10 - Rzeszów - Sędzia: Anna Bogucka - res.CACIB
2008.01.26 - Głogów - Sędzia: Miklos Levente (H) - NDSwR, BOB, BOG2
2007.09.09 - Warszawa - Sędzia: Anja Verbeek de Neef (NL) - kl. młodzieży lok. 2
2007.09.08 - Warszawa - Sędzia: Zoltan Kiss (H) - kl. młodzieży lok. 1
2007.09.02 - Częstochowa - Sędzia: Hennele Jokisilta (Finlandia) - kl. młodzieży lok. 1
2007.08.12 - Sopot - Sędzia: Joanna Szczepańska-Korpetta - kl. młodzieży lok. 4
2007.07.29 - Będzin - Sędzia: Andrzej Stępiński - kl. młodzieży lok. 3
2007.07.08 - Warszawa - Sędzia: Elżbieta Sobieszczańska - kl. młodzieży lok. 1
2007.06.24 - Kraków - Sędzia: Andrzej Stępiński - Najlepsze Szczenię, BIS Szcz. 1
2007.06.02 - Leszno - Sędzia: Elżbieta Sobieszczańska - Najlepsze Szczenię

 

Rodowód:

gallery