Rewari EXACTLY AT MOLTOBENE (Keli)


Data urodzenia: 01.02.2007

Hodowca: Margaret Gardner (Szkocja)

HD-A, ED 0/0, prcd-PRA: N/N (=Optigen A)

Umaszczenie/genotyp: żółte

 Certyfikat użytkowości

 

Potomstwo:
Ch.PL.,Mł.Ch.PL.;Mł.Zw.KL.SK HIGH IN SALT Molto Bene (Dyzio)
Mł.Ch.Pl. HER MAJESTY MEGGI Molto Bene
Mł.Ch.Lux HINT OF MAGIC Molto Bene


 

Inter Champion (C.I.B & C.I.E)

Młodzieżowy Champion Polski
Champion Polski
Champion Rumunii

9 x CACIB

2010.08.29 - Białystok - Sędzia: Ervin Deutscher (A) - CACIB, BOB, BOG1
2009.09.13 - Warszawa - Sędzia: Rinie Leenen (NL) - kl. championów lok. 1
2009.09.12 - Warszawa - Sędzia: Fagerstrom Rune (FIN) - kl. championów lok. 2
2009.05.23 - Leszno - Sędzia: Zdenka Jilkova (Cz) - CACIB
2009.04.19 - Częstochowa - Sędzia: Sławomir Sztul - kl. otwarta lok. 1
2009.04.18 - Częstochowa - Sędzia: Maria Zasada - kl. otwarta lok. 1
2009.03.21 - Katowice - Sędzia: Sean Delmar (Irl) - CACIB
2009.03.01 - Leszno - Sędzia: Jaromir Dostal (Cz) - NDSwR
2009.02.08 - Rzeszów - Sędzia: Ramune Kazlauskaite (LT) - kl. otwarta lok. 1
2008.11.08 - Poznań - Sędzia: Philippe Lammens (BE) - kl. pośrednia lok. 3
2008.09.27 - Wrocław - Sędzia: Elżbieta Sobieszczańska - CACIB, BOB, BOG1, BIS3
2008.09.12 - Warszawa - Sędzia: Beth Sweigart (USA) - kl. pośrednia lok. 2
2008.08.09 - Sopot - Sędzia: Brankovich Zoran (SER) - CACIB ,BOB
2008.07.27 - Chojnice - Sędzia: Paweł Szemraj - kl. pośrednia lok. 1
2008.07.12 - Warszawa - Sędzia: Stanisław Firlik - Najlepszy Junior
2008.06.08 - Lublin - Sędzia: Monika Cyperling - kl. pośrednia lok. 2
2008.05.25 - Radom - Sędzia: Zygmunt Jakubowski - kl. otwarta lok. 2
2008.05.10 - Płock - Sędzia: Jan Roger Sauge (No) - kl. młodzieży lok. 4
2008.05.04 - Łódź - Sędzia: Miroslav Vaclavik (CZ) - kl. młodzieży lok. 2
2008.05.02 - Bydgoszcz - Sędzia: Jenny Miller (GB) - Najlepszy Junior
2008.05.01 - Dobre Miasto - Sędzia: Bożena Banasiewicz - kl. młodzieży lok. 1
2008.04.26 - Opole - Sędzia: Krystyna Opara - kl. młodzieży lok. 2
2008.04.20 - Częstochowa - Sędzia: Eeva Rautala (Fin) - kl. młodzieży lok. 3
2008.04.19 - Grudziądz - Sędzia: Maciej Wytyk - kl. młodzieży lok. 3
2008.03.29 - Katowice - Sędzia: Luis Catalan (P) - kl. młodzieży lok. 2
2008.02.17 - Toruń - Sędzia: Vera Teryentieva (BLR) - kl. młodzieży lok. 3
2007.11.11 - Poznań - Sędzia: Elżbieta Sobieszczańska - kl. młodzieży lok. 2
2007.09.09 - Warszawa - Sędzia: Anja Verbeek de Neef (NL) - Najlepsze Szczenię, Bis Szcz. 1
2007.09.08 - Warszawa - Sędzia: Zoltan Kiss (H)- Najlepsze Szczenię

 

Rodowód:

(kliknij na imię żeby zobaczyć szczegóły)