Restauracja Molto Bene

Klimatyczne i przytulne wnętrze restauracji zapewni gościom miłe i niezapomniane chwile. Serwowane w niej dania a la carte z pewnością urzekną swym smakiem i kompozycją.

Dodatkowo to u nas zjecie najlepszą pizzę, przygotowywaną przez włoskiego pizzermana.  

W naszym obiekcie znajdują się też dwa tarasy oraz oranżeria, gdzie w sezonie letnim również można spróbować specjałów naszej kuchni.

Rezerwacje można składać telefonicznie pod numerem telefonu:

Smaczne śniadania

Zacznij swój dzień od pysznego śniadania w hotelu Molto Bene. Nasz wybór produktów śniadaniowych z pewnością zadowoli każdego. Od naleśników i gofrów po jajka i bekon, mamy wszystko pod ręką. A dla tych, którzy lubią rozpocząć dzień od czegoś słodkiego, nasze ciasta z pewnością przypadną do gustu.

Pyszne Obiady

Oferujemy różnorodne polskie i światowe klasyki, które z pewnością zachwycą Twoje kubki smakowe. Nasi utalentowani szefowie kuchni używają najświeższych składników, aby stworzyć pyszne dania, które pozostawią Cię z niecierpliwością. Zapraszamy na pyszny obiad do restauracji Molto Bene!

Włoska pizza

W Hotelu Molto Bene z dumą możemy powiedzieć, że nasz włoski pizzerman przygotuje pizzę która będzie jak prawdziwe dzieła sztuki i jesteśmy przekonani, że nigdzie indziej nie znajdziecie lepszej. Jeśli więc masz ochotę na pyszny kawałek autentycznej włoskiej pizzy, koniecznie odwiedź nas w restauracji Molto Bene. Nie będziesz żałował!