W hotelu MOLTO BENE rozumiemy potrzeby naszych klientów i pracujemy nad stworzeniem jak najlepszego środowiska dla każdego rodzaju spotkania. Nasza sala konferencyjna została zaprojektowana według nowoczesnych standardów i wyposażona w najnowszą technologię multimedialną. Niezależnie od tego, czy jest to mała rozmowa rekrutacyjna, czy wydarzenie na dużą skalę, nasza rozległa i wszechstronna przestrzeń pozwala nam dostosować się do wszelkich wymagań. Nasza sala bankietowa może być również połączona z innymi pomieszczeniami w celu zapewnienia płynnego przebiegu imprezy. Nasza dbałość o szczegóły i jakość usług gwarantują doskonałe warunki dla udanych imprez i spotkań w Hotelu MOLTO BENE.

Udogodnienia techniczne w sali:

Nagłośnienie

Mikrofon

Ekran

Flipchart

Kartki

Pisaki

Rzutnik multimedialny

Nagłośnienie

Ekran

Kartki

Rzutnik multimedialny

Mikrofon

Flipchart

Pisaki

Sala szkoleniowa

Hotel Molto Bene z dumą prezentuje dobrze wyposażoną, nowoczesną i kameralną Salę Szkoleniową przeznaczoną na szkolenia i inne spotkania. Wszystkie funkcje naszej sali szkoleniowej zostały zaprojektowane tak, aby zmaksymalizować komfort, wydajność i efektywność. Gwarantujemy wzbogacające doświadczenie, które przekroczy oczekiwania i zapewni idealne miejsce dla Twoich potrzeb. Zarezerwuj z nami już dziś i ciesz się wszystkimi funkcjami naszej Sali Szkoleniowej!

Każdej grupie proponujemy także catering biznesowy – serwis kawowy, kanapkowy, lunche biznesowe itp. W sprawie przygotowania rezerwacji oraz przesłania oferty specjalnie dla Państwa – prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

Zarezerwuj salę