Cieszymy się ogromnie, że wraz z nadejściem pięknej majowej pogody możemy ponownie otworzyć nasz restauracyjny taras! Nasz ogródek to idealne miejsce dla wszystkich, którzy chcą delektować się pysznym jedzeniem na świeżym powietrzu w malowniczej okolicy Skórcza.

W naszej restauracji Molto Bene przygotowaliśmy wiele pysznych dań, które idealnie sprawdzą się podczas letniego lunchu czy romantycznej kolacji przy zachodzie słońca. Oczywiście, nasze menu jest pełne propozycji dla miłośników kuchni włoskiej, ale nie brakuje w nim również polskich smaków.

Wraz z otwarciem naszego ogródka ponownie oferujemy również szeroki wybór drinków, które możecie Państwo degustować na naszym tarasie. Z pewnością odpoczynek na świeżym powietrzu w towarzystwie smacznego jedzenia i pysznego drinka to świetny sposób na spędzenie letniego wieczoru.

Zapraszamy więc serdecznie do naszej restauracji Molto Bene w Skórczu, gdzie czeka na Państwa nasz restauracyjny taras i pyszne dania, które możecie zjeść na świeżym powietrzu. Przyjemne wrażenia gwarantowane!

Chcesz zobaczyć nasze menu? Kliknij tutaj!