Sala na Wesele

Jeśli szukasz eleganckiego i stylowego miejsca na organizację swojego wesela, Hotel Molto Bene jest idealną opcją. Dysponujemy piękną salą bankietową o powierzchni 300 m2, a także ogrodem zimowym o powierzchni 100 m2, które zarówno mogą być wykorzystane na ceremonie, jak i przyjęcia. Jesteśmy w stanie zorganizować dla Państwa przyjęcia do 150 osób. Nasz personel hotelowy ma doświadczenie w organizacji wesel i zadba o każdy szczegół, abyście mogli Państwo zrelaksować się i cieszyć swoim wyjątkowym dniem. Oferujemy specjalne ceny na pokoje hotelowe dla gości biorących udział w weselu, a także bezpłatny apartament na noc poślubną dla pary młodej.

Podczas całości wydarzenia nad jego organizacją czuwa dedykowany Państwu opiekun – specjalista w zakresie organizacji imprez okolicznościowych. Na każdym etapie przygotowań służymy pomocą oraz poradą w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań.

Sala weselna z noclegiem

Specjalnie dla par organizujących wesele w naszym hotelu i nie tylko, piękną sale weselną ale również nocleg weselny dla pary młodej i gości w specjalnych cenach. Wyobraźcie sobie, że jako nowożeńcy budzicie się w apartamencie weselnym i podziwiacie piękne widoki, mając w pobliżu wszystkich najdroższych przyjaciół. Hotel Molto Bene to miejsce, które stworzy wspomnienia z wesela, które będą trwały przez całe życie.

Nasza sala na wesele znajduje się w miejscowości Skórcz w województwie pomorskim. 

Gwarantujemy:

  • pełną obsługę kelnerską 
  • przepyszną kuchnię
  • udostępnienie pokoi hotelowych  i apartamentów w specjalnych, niższych cenach;
  •  apartament na noc poślubną dla Młodej Pary.

Skontaktuj się z nami, aby omówić swoje specyficzne wymagania, a my z przyjemnością pomożemy.

Po więcej zdjęć i informacji odwiedź nas na portalu Wesele z Klasą!​